Tiistairastit
Tiistairastit 2016
Tiistairastit 2015
Tiistairastit 2014
Tiistairastit 2013
Tiistairastit 2012
Tiistairastit 2011
Tiistairastit 2010
Tiistairastit 2009
Tiistairastit 2008
Tiistairastit 2007
Tiistairastit 2006
Tiistairastit 2005
Tiistairastit 2004
Tiistairastit 2003
Tiistairastit 2002
Tiistairastit 2001
Tiistairastit 2000

Iltarastiviikko
Iltarastiviikko 2016
Iltarastiviikko 2015
Iltarastiviikko 2014

Xe4 yöcup
Xe4 yöcup 2016
Xe4 yöcup 2015
Xe4 yöcup 2014
Xe4 yöcup 2013
Xe4 yöcup 2012
Xe4 yöcup 2011
Xe4 yöcup 2010

Hirvaskurkot (Kurkocup osakilpailu)
Kurko-69 2015 (Kurkocup 2015)
Valtra-kurko 2014 (Kurkocup 2014)
Hirvaskurko 2013 (Kurkocup 2013)
Hirvaskurko 2012 (Kurkocup 2012)
Hirvaskurko 2011 (Kurkocup 2011)
Hirvaskurko 2010 (Kurkocup 2010)
Hirvaskurko 2009 (Kurkocup 2009)
Hirvaskurko 2008 (Kurkocup 2008)

Reittihärveli
Reittihärveli 2016
Reittihärveli 2015
Reittihärveli 2014(javaton)
Reittihärveli 2014(java)
Reittihärveli 2013
Reittihärveli 2012
Reittihärveli 2011
Reittihärveli 2010
Reittihärveli 2009
Reittihärveli 2008
Reittihärveli 2007
Reittihärveli 2006
Reittihärveli 2005
Reittihärveli 2004

Kilpailuarkisto

Rasti E4:n järjestämiä kilpailuja


Raitaniemirastit 7.5.2016 Sumiaisissa
AM-sprintti 6.5.2016 Sumiaisissa

Raitaniemirastit 22.5.2015 Liimattalassa

AM viesti 10.8.2014 Äänekoski/Uurainen
AM pitkä 9.8.2014 Äänekoski/Uurainen
Keskimatkan SM 21.9.2013 Äänekoski/Uurainen
SM-esikisa 15.7.2012 Äänekoskella
AM-partio 9.8.2011 Äänekoskella
AM-pyöräsuunnistus 26.7.2011 Suolahdessa
Maakuntasuunnistus 18.5.2011 Suolahdessa
Raktorirastit 18.7.2010 Suolahdessa
Oravapolkukilpailu ja -leiri 21.-23.6.2010 Suolahdessa
Kansalliset 9.5.2009 Lekomäessä
Keski-Suomen cup 9.6.2008 Kangashäkissä
K-S AM-viesti 19.8.2007 Paukkulassa
K-S AM-pitkä 18.8.2007 Paukkulassa
Avoimet kansalliset 24.5.2006 Äänekosken liikuntapuistossa
ENERGIA-rastit 20.8.2005 Väliharjussa
Keski-Suomen AM-yö 31.8.2004 Sumiaisissa
SM2004 Ryhmä 2 28.-29.8.2004 Suolahdessa/Sumiaisissa
Läntisen maanpuolustusalueen suunnistusmestaruuskilpailut 3.8.2004 Sumiaisissa
Kansalliset Kukkaisrastit 25.5.2003 Äänekosken Tärttämäessä VT4-tien varressa.

AM-viesti 18.8.2002 Laukaan Hitonhauta, tulokset

AM-partio 7.8.2002 Uuraisilla(tulokset 7.8.2002 klo 22.50)
Oravapolku, oravapolkuviesti ja Raktorirastit 6. ja 8.6.2002 Sumiaisissa
Rasti E4:n seuranmestaruuskilpailut 21.5.2002
Maakuntasuunnistus 15.5.2002 Sumiaisissa
Am-viesti 19.8.2001 klo 11.00 Äänekoskella
Tulokset
Kansalliset Ääneseudun energiarastit Äänekoskella 20.5.2001
Tulokset

Talvipuistocup 17.2.2001 Suolahdessa
Tulokset

SM-viesti 2000 Ryhmä 1, 17.9.2000 Äänekosken Konginkankaalla
SM-viesti 2000 Ryhmä 1

Avoimet kansalliset Raktorirastit Suolahdessa 15.5.1999
Tulokset

Am-Oravapolkuviesti 7.6.1999 klo 18.00 Äänekoskella
Tulokset

SM-Pitkät 25.5.1996 Parantala, Äänekoski
Tulokset

Nuorten MM-kisat 1992